Novinky

8.5.2019

Trénink dětí 14.května ZRUŠEN

Z důvodu nepřítomnosti trenéra je dne 14. května zrušen trénink dětí. Děkuji za pochopení.

Správce M-sportu

5.11.2018

Omezený provoz Vánoce 2018 Nový Rok 2019

S předstihem dávám na vědomí, že ve dnech 24. a 31. prosince a 1. ledna bude areál sportoviště uzavřen. Těm, co měli na tyto dny již zamluvené hodiny se předem omlouvám a moc děkuji za pocopení. Ostatní svátky a mezi svátkami bude provoz areálu v klasickém režimu.

Děkuji ještě jednou za pochopení.

Klusák Per

3.9.2018

Trénink dětí v sezóně 2018/2019

V případě zájmu se opět chystáme otevřít tréninkovou školičku pro děti, které mají zájem hrát badminton.

Znovu se nám přiblížil začátek školního roku a s ním spojený začátek badmintonové sezóny. Jako již v předešlých letech i v sezóně 2018/2019bude možné přihlásit děti do tréninku badmintonu.

Tréninky budou probíhat každé úterý a to od 17:30 do 18:30. (dle zájmu půlhodinu umažeme na začátku, či na konci. Trénink bude jen na 1 hodinu)

Vše bude závislé na počtu přihlášených dětí. V případě malého zájmu nebudeme kroužek otevírat.

Pokud budete mít zájem své dítě přihlásit, můžete tak učinit pouze emailem (info@m-sport.eu), který Vám bude následně potvrzen.

Kroužek je z kapacitních důvodů omezen na maximální počet 12 dětí.

Děti by se měly včas dostavit (10 minut) před samotným tréninkem, aby se stihly převléknout na trénink.

 

Bližší podmínky jsou uvedeny níže:

Zahájení programu "Badminton pro děti"

Četnost tréninku

Věkové rozmezí dětí

Počet dětí v tréninku

Předpokládaný čas tréninku (ve všední den)

Cena za měsíc (4-5 hodin)

Nutné vybavení

2.října

1 hod. / týdně (kromě svátků)

věkové rozmezí dětí 6-12 let

12 dětí max.

od 17:30 do 19:00

200-250 Kč / měsíc / dítě

halová obuv, raketa


Trénink bude v případě zájmu probíhal 1 x týdně ve všední den. Předplácel by se vždy za celý měsíc (tj. 200-250 Kč/měsíc/dítě) bez ohledu na skutečnost, zda dítě využije všechny tréninkové hodiny (4-5 hodiny), či pouze část z nich. V případě, že dítě nemá svoji vlastní raketu, půjčíme ji za zvýhodněnou cenu 15 Kč/trénink.

V případě bližších informací nás prosím kontaktujte písemně na email info@m-sport.eu

Děkujeme a s pozdravem

Váš M-Sport Badminton Club Předklášteří

 

7.8.2018

Omezený provoz sportovního areálu.

Dne 8. srpna - středa (od rána do 16:00 ) a 11. srpna - sobota (celý den) z důvodu výpadku elektrické energie, nebude probíhat provoz na badmintonovýc kurtech v areálu firmy. Děkujieme za pochopení.

 

Správce areálu

3.5.2018

Výpadek tréninku dětí

Z důvodu zaneprázdnění pana trenéra a nenalezení za něj náhrady nebude probíhat ve středy 9. a 16. května trénink dětí na badmintonu. Děkujeme za pochopení. Poslední tréninky proběhnou 23. a 30. května.
Správce Petr

17.11.2017

Úprva kurtů

Dobrý den, omlouvám se pozdním informování, ale z důvodu penetrace umělých povrchů kurtů, především z důvodu nevhodné obuvy a zanechání stop po ní, jsme se rozhodli (bylo nutno) ošetřit povrch speciálním nátěrem. Z tohoto důvodu bude provoz zítra 17. 11. uzavřen. Děkujeme za pochopení. Správce

2.10.2017

Cena školičky

Dobrý den, cena za kurz pro děti se nemění tedy 50kč/osoba a způsob platby přímo na místě za danou hodinu. Pokud by došlo k velkému nepravidelnému navštěvování, platila by se hodina, či celý měsíc dopředu. S pozdravem správce.

27.9.2017

Změna termínu školičky

Dobrý den, změna termínu školičky. Situace je taková, že na pátek se nám nahlásilo málo dětí a ještě ti co se nahlásili negarantovali, zda v pátek budou pravidelně chodit. Nakonec i samotný rodiče navrhovali, zda by školička nemohla být ve středu. Přistoupili jsme na přání rodičů a snažil jsem se to skloubit i s trenérama a nakonec jsme to zvládli (hlavně kvůli návštěvnosti) domluvit na středu od 18 do 19 hodin. Bohužel jsem to nemohl napsat dříve, teprve včera jsem to celé domluvil. Omlouvám se všem rodičům, ale do včera jsem bohužel víc nevěděl. Moc děkuji za pochopení, že se termín na poslední dobu změnil, ale snažil jsem se fungování školičky zachovat. Ještě jednou se omlouvám a první hodina tedy bude příští týden 4. října.
S pozdravem
Klusák Petr

20.9.2017

Vhodná obuv

Upozornění pro návštěvníky kurtů: v poslední době přibývá sportovců s nevhodnou obuví na kurtech. Prosíme o striktním dodržování vhodné obuvi, které neničí povrh sportoviště. Seznámil jsem s problémem i obsluhy sportoviště, kteří tak budou více kontrolovat stav povrchu a pokud se prokáže, že daný sportovec bude dělat černé šmouhy, bude vykázán. Prosím i sportovce, aby si předem zkontrolovali daný kurt, popřípadě nahlásily stav obsluze. Jsme nuceni povrh častěji a pracněji čistit a je zvýšené riziko uklouznutí. Jde především o vaše zdraví. Moc děkuji za pochopení a Váš zájem.

27.7.2017

Dne 27.7.2017 omezený provoz

Z důvodu odstávky el. energie nebude tento čtvrtek v provozu od 8:00 do 16:00 badmintonový areál. Děkujeme za pochopení.

Nejbližší turnaje a akce

Trénink dětí v sezóně 2018/2019

 3.9.2018 - V případě zájmu se opět chystáme otevřít tréninkovou školičku pro děti, které mají zájem hrát badminton.
Více »

Rozloučení se sezónou

 26.5.2017 - Tento týden proběhne poslední trénink malých talentů a jako poděkování trenérům a pravidelně chodícím dětem bude nachystáno menší překvapení. Děkujeme za účast a budeme se těšit na zahájení nové sezóny pro naše malé hvězdičky, která začne opět v měsíci říjnu.
Více »

Změna správce

 1.3.2017 - Dobrý den, během zimy došlo ke změně správce, tímto se omlouvám, že jsem nereagoval od 1.prosince na emaily. Děkuji za pochopení. Chod areálu se nijak nemění.
Klusák Petr
Více »

Copyright © 2012-2013, M-Sport, Badminton Club Předklášteří
Webdesign, redakční systém pro M-Sport připravil WEB-KLUB.cz