Doporučujeme

Internetový obchod Kola-online.cz se širokou nabídkou jízdních kol za nejlepší ceny v ČR. Jízdní kola si můžete osobně vyzkoušet v prodejnách Česká a Popůvky u Brna.
Nejoblíbenější kategorie jízdních kol jsou horská kola určená pro cyklistiku v přírodě. Vybírejte z kompletní nabídky od značek  4EVER, Alpina, Apache, Heavy Tools, Kellys, Leader Fox, M-Wave, Merida, Panasonic, Schlumpf, Specialized, STR, Superior, Tern, Yedoo.

Prodáváme horská, krosová, silniční, dětská, celoodpružená, městská a trekingová jízdní kola. Skvělé ceny a garance nejnižších cen od BIKE-LIFE.cz. Provádíme záruční i pozáruční odborný servis.
Kompletní vybavení jízdních kol od osvětlení po to správné cyklo oblečení, cyklodresy, cyklistické kalhoty, cyklo rukavice, přilby.

Využijte příležitosti vybrat si cyklo oblečení od renomovaných výrobců za nejnižší možné ceny. Největší výběr na našem internetové trhu. V případě, že Vám nebude výrobek "sedět" v co nejkratší lhůtě Vám ho vyměníme. První výměna ZDARMA!

Nejbližší turnaje a akce

Trénink dětí v sezóně 2018/2019

 3.9.2018 - V případě zájmu se opět chystáme otevřít tréninkovou školičku pro děti, které mají zájem hrát badminton.
Více »

Rozloučení se sezónou

 26.5.2017 - Tento týden proběhne poslední trénink malých talentů a jako poděkování trenérům a pravidelně chodícím dětem bude nachystáno menší překvapení. Děkujeme za účast a budeme se těšit na zahájení nové sezóny pro naše malé hvězdičky, která začne opět v měsíci říjnu.
Více »

Změna správce

 1.3.2017 - Dobrý den, během zimy došlo ke změně správce, tímto se omlouvám, že jsem nereagoval od 1.prosince na emaily. Děkuji za pochopení. Chod areálu se nijak nemění.
Klusák Petr
Více »

Copyright © 2012-2013, M-Sport, Badminton Club Předklášteří
Webdesign, redakční systém pro M-Sport připravil WEB-KLUB.cz